Jsme pro Vás k dispozici denně na 569 640 071

Kombinovaný kočárek Baby Merc Zipy Classic 45 šedá 2018

7900 Kč

Hodně muziky za málo peněz to je kočárek Zipy Classic. Hezký, atraktivní, kvalitní s klasickou konstrukcí.Tento kočárek poslouží jak Vám, tak i malému. Barva tm.šedá/sv.šedá – kombinace koženky a látky.

Katalogové číslo: Zipy Classic Kategorie: ,

Kočárek je od narození do cca 3 let = 18 kg.

Velká, prostorná plastová korba kočárku poskytuje pohodlí vašeho dítěte. Hluboká korbička je vybavená pevným madlem, které slouží k přenášení korbičky. Uvnitř hluboké korby se nachází polohovací opěrka zad a měkká matrace s polštářkem , boudička je vybavená odvětrávací síťkou Lehce se instaluje na podvozek jak ve směru tak i v proti směru jízdy. Velikost 73 x 36 cm. Prodloužená stříška která umožní klid a pohodu děťátku i v nepříjemném počasí.

Sportovní nástavba je polohovací na záda i nohy. Madlo a nánožník. 5-ti bodové bezpečnostní popruhy. Velmi dobře se instaluje na podvozek. Pratelný potah. Prodloužená stříška, kterou lze úplně sklopit tak, že sporťák je plně chráněn proti slunci,dešti a větru . Vnitřní vložka. Boudička má okénko s všitou moskytiérou. S možností instalace na podvozek ve směru i v proti směru jízdy.

Podvozek je odlehčený, stabilní a pevný. Kočárek se lehce skládá a následovně zabírá málo místa. Má nafukovací ložisková kola. Všechna kolečka odpružená pomocí pružin. Brzda centrální. Veliký nákupní drátěný košík. Polohovací rukojeť. Všechny kola lze lehce vysadit. Rukojeť z eko kůže. Houpací typ.

Taška na rukojeť, pláštěnka, síťka a držák na pití.

Možnost dokoupení autosedačky.

Recenze


Zatím zde nejsou žádné recenze.

Be the first to review “Kombinovaný kočárek Baby Merc Zipy Classic 45 šedá 2018”