Jsme pro Vás k dispozici denně na 569 640 071

Kombinovaný kočárek Abc Design Viper 4 plus

9190 Kč

Robustní německé výroby kočárek na výlet do přírody tak i do města. Kvůli své konstrukci a širokým kolečkám bude Vaše jízda bezpečná a jistá na mnoha druzích povrchů.Kočárek je velice kvalitní s důrazem na detaily a bezpečí, a to vše s německou pečlivostí a precizností.

Katalogové číslo: viper 4S Kategorie: ,

Kočárek je od narození do 15 kg.

Hluboká vana je z příjemné látky která dodává kočárku eleganci, ale zároveň smysl pro detaily. Korbička, má kvalitní matraci s polohováním zádíček a pratelným potahem, s větracími zády. Boudička má okénko se sluneční clonou a madlo na přenos. Lehce se instaluje na podvozek. Lze ve směru i v protisměru. Velikost 77×34 cm.

Kvalitní sportovní nástavba je polohovací na záda i nohy. Madlo a nánožník. 5-ti bodové bezpečnostní popruhy. Lze dát ve směru i protisměru. Velmi lehce se instaluje na podvozek. Pratelný potah. Prodloužená stříška. Vnitřní vložka s větraným sedadlem.

Podvozek má hliníkovou robustní konstrukci, kvůli které vyniká svou lehkostí ale zároveň si zachoval potřebnou tuhost. Má nafukovací ložisková kola. Přední aretační 360 stupňů. Brzda centrální. Veliký nákupní krytý košík. Teleskopickou rukojeť.Podvozek je celo odpružený. Všechny kola lze lehce vysadit. Rukojeť z příjemného molitanu.

Ke kočárku je nánožník na sportovní nástavbu a to za 400 kč / volitelné/

II Jakost – lehce vyšisovaná hluboká korba – jinak zcela nový a v pořádku.

Recenze


Zatím zde nejsou žádné recenze.

Be the first to review “Kombinovaný kočárek Abc Design Viper 4 plus”