Kyjovská 1634,
Havlickuv Brod

Otevřeno pondělí – pátek 09:00 – 17:30 a v sobotu 08:00 – 12:00

Kočárky, Autosedačky Havlíčkův Brod

Kvalitní výrobky, obchod s 14-ti letou tradicí s odborným a zkušeným personálem.

Provozovna má vlastní parkoviště, poblíž sinice 150 a 34, tedy se nemusíte dívat do mapy kudy kam. Nacházíme se v klidné části města, proto Vás nikdo nebude rušit při nákupu.

Vámi objednané zboží bude poslané kurýrní službou GEIS Parcel. Při objednávce nad 1.111 Kč je doprava zdarma .

Umožňujeme dostat cenu jako v kamenné prodejně. Postup je jednoduchý. Při objednávce se vám objeví věta: "Cena z kamenné prodejny" - a ta stačí pouze zaškrtnout a je to vaše. Potvrzení o ceně z kamenné prodejny dostane e-mailem do následujícího dne s přepočítanou cenou. Jde to pouze u vybraného zboží, kde jsou v popisu dvě ceny.


Ano, po domluvě je možné objednávky odebrat na kamenné prodejně v Havlíčkově Brodě ulice Kyjovská 1634


Objednávky lze zaplatit osobně na prodejně, převodem z učtu, nebo dobírkou.


Ano na kamenné prodejně je platební terminál s podporou všech druhů platebních karet.

Ano, náš odborně vyškolený personál Vám samozřejmě poradí a nabídne nejlepší řešení takové jaké bychom ocenili my při nákupu. To jak osobně, na naší kamenné prodejně, tak i e-mailem, nebo telefonicky.

Ano, uskladníme ho až do doby do kdy budete chtít, a to vše je zdarma.

Kromě zákonných 14- ti dní vrácení zboží vám nabízíme jinou variantu řešení vaší objednávky a to: když kočárek nebude odpovídat vašim představám, když se nebude líbit barva, ale typ ano, když autosedačka s pultem po zkoušce v autě bude odmítnuta vaším malým spolujezdcem či nebude pasovat do auta, když oblečení bude malé, když botičky nebudou sedět, když postýlka se nevejde, když se sejdou stejné věci od různých stran. Najdeme vám alternativní řešení problému v podobě jiné barvy, jiného kočárku, výměny za větší velikosti, či autosedačky s pásy, hodící se do vašeho auta.

Dále zajistíme i opravy jiných značek či sehnání pouze náhradních  dílů. Některé výkony provedeme i na místě. A zajistíme zapůjčení náhradních kočárků. 

kontaktní informace:

Sídlo provozovny: Kočárky, autosedačky Havlíčkův Brod,

Adresa: Kyjovská 1634 Havlíčkův Brod 58001.

Email: kocarkyhb@seznam.cz

Tel: technická porucha

Majitelka: Hovorková Rejnková Marcela

IČO:02984636

DIČ:CZ8256063035

 

dscn1336